3269 LESTER AVE

MIMS, Florida 32754 · Brevard County · Parcel 21 3506-50-1-7

$29 650
Assessed Value
$29 650
Market Value
Annual Tax
$4 650
Taxable Value
Ownership
OwnerDiVerdi Joseph
Mailing Address3269 LESTER AVE Mims FL 32754
Property Details
Year Built1965
Living Area616 sq ft
Lot Size10 454 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$12 000
Just (Market) Value$29 650
Assessed Value$29 650
Exemptions-$25 000
Taxable Value$4 650
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de noviembre de 2024 $170 000 01